Reklamacje i zwroty

ZWROTY.

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub nieprawidłowości, przysługuje zwrot lub postępowanie reklamacyjne.

 

Przesyłka jest zlecana zewnętrznym firmom kurierskim, które są odpowiedzialne za zabezpieczenie towaru w trakcie transportu. W przypadku uszkodzenia towaru z winy firmy kurierskiej będzie ona obciążona kosztami naprawy lub/i ewentualnej wymiany towaru na nowy.

 

Odbierający ma obowiązek sprawdzić przy kurierze, czy otrzymany towar nie został uszkodzony, jeżeli kupujący wykryje uszkodzenie należy przy kurierze sporządzić protokół szkody i odmówić przyjęcia przesyłki, a następnie powiadomić Sklep o zaistniałej sytuacji droga mailową bądź telefoniczną.

 

Przyjęcie przez Sklep zwracanego towaru jest warunkowane:

 

- terminem, maksymalnie 14 dni od czasu otrzymania przesyłki,

 

-towar ze względu na ochronę zdrowia i względy higieniczne oraz jego opakowanie nie mogą nosić śladów użytkowania, winny być w stanie niezmienionym,

 

-do przesyłki musi zostać dołączony oryginał dowodu zakupu.

 

- W przypadku zwrotu prosimy wypełnić i dołączyć do przesyłki formularz zwrotu : FORMULARZ ZWROTU PDF

 

Zwroty prosimy kierować na adres BC GRUPPO Sp z o.o ,95-015 Głowno ul.Ostrołęcka 2d z dopiskiem „zwrot”. Klient dokonuje zwrotu na własny koszt.

 

Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych przelewem bankowym .

 

Przy zakupie na fakturę, warunkiem zwrotu pieniędzy jest odesłanie towaru, a następnie podpisanie i odesłanie faktury korygującej.

 

REKLAMACJE.

W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się ze Sklepem za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sklep@biancacavatti.com  lub telefonicznie pod nr 694 99 77 88. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, opisać przedmiot reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.

 

Różnice wynikające z indywidualnych ustawień monitora Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowana na zdjęciach biżuteria oraz jej kolor był jak najbardziej zbliżony do prawdziwego, jednak w zależności od indywidualnych ustawień wyświetlanego obrazu, jakości matrycy itp. kolor może różnic się od rzeczywistego.

 

Reklamowane produkty można odesłać do naszego sklepu internetowego za pośrednictwem Paczkomatów bez kosztów użyj zamieszczonego linku lub skopiuj link do przeglądarki i zarejestruj paczkę nadając ją w Paczkomacie :

https://szybkiezwroty.pl/pl#navigate-buttons . W polu wybierz swój sklep internetowy wpisz : Biancacavatti.com

Wybarwienia materiału/surowców Biżuterii zakupionych w różnych odstępach czasu mogą różnić się odcieniem. Powyższe nie stanowi podstawy reklamacji.

 

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl