O nas

 Marka Bianca Cavatti powstała z miłości do podróży i odkrywania nowych kultur. Czerpiemy inspirację m.in. z kultur Dalekiego Wschodu.

 

Biżuteria Bianca Cavatti to biżuteria modułowa, dzięki czemu każda kobieta może poczuć się wyjątkowo. Dzięki wymiennym chunksom (chunks to rodzaj przypinki) można nadawać tej samej bransoletce różny charakter. Wszystko zależy od indywidualnego stylu, nastroju czy przywiązania do określonych symboli.

 

Każdy chunks to fragment inspirowany bogactwem ziemi i mocą natury. Korzenie naszej biżuterii sięgają do malowniczej Umbrii - to właśnie tam powstały nasze pierwsze prace, łączące wysokiej klasy biżuterię ze starożytnymi duchowymi ideami oraz mocą kamieni.

 

Wierzymy, że kamienie mają swoją magiczną moc. Działają leczniczo, ale mogą też wpływać na nasz nastrój, stan emocjonalny i psychikę. Mogą nas wzmacniać lub niwelować nasze lęki. Bardzo często wykorzystujemy w naszej biżuterii takie kamienie, jak tygrysie oko, onyksy, kwarc różowy czy piasek pustyni.

 

Każda kobieta jest inna, dlatego chcemy, by nasze klientki mogły poczuć się wyjątkowo. Biżuteria to nie tylko dodatek do stylizacji, ozdoba, lecz przede wszystkim wyrażenie własnego stylu, charakteru i osobowości.

 

Dlatego nasze bransoletki, pierścionki i naszyjniki ozdabiamy chunksami zawierającymi pewne symbole, z którymi kobieta może się utożsamić. Ważka, motyl, róża, triskelion, rozeta – każdy z  tych symboli ma określone znaczenie. Wiele z nich to manifestacja wolności i niezależności, do których dąży prawie każda silna kobieta. Wasze marzenia, siła charakteru i wytrwałość w dążeniu do celu to dla nas inspiracja do tworzenia biżuterii, a Wasz uśmiech to dla nas ogromna satysfakcja, że to, co robimy, ma sens.

 

Każda bransoletka skórzana od wewnętrznej strony paska posiada logo wraz z koroną w okręgu. To nasz znak rozpoznawczy. W końcu każda kobieta ma prawo poczuć się jak księżniczka.

 

Bianca Cavatti to indywidualizm i oryginalność. Nasze bransoletki można łączyć, tworzy to niepowtarzalny styl. Z pewnością nie pozostaniesz niezauważona. Odkryj w sobie to, co piękne i wyraź to w biżuterii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl