O nas
To marka, której korzenie sięgają do malowniczej Umbrii, tam rozpoczęła się podroż pełna pasji i inspiracji. Była to podróż w najdalsze zakątki świata, gdzie poznawanie historii najcenniejszych klejnotów, odmienność wielu kultur i wspaniałości świata stały się początkiem pięknej pasji.

Biżuteria Bianca Cavatti powstała z natchnienia wspomnieniami o miłości, przyjaźni, podróżach- powstała z emocji. Stąd też w naszej biżuterii obecność symboliki, sentencji, naturalnych kamieni i wszystkiego co tworzy dobrą energię, emocje lub pozwala odnaleźć kawałeczek siebie.
 
Wszystko co robimy dedykowane jest kobiecie, która żyje intensywnie i stylowo, która smakuje życie. Nasza biżuteria celebruje witalność ,energię i podążanie za modą co sprawia, że marka się rozwija. Każdy Chunks bransoletki jest ręcznie zdobiony i dzięki temu niepowtarzalny.

Oryginalność biżuterii Bianca Cavatti można rozpoznać po obrandowaniu. Każda bransoletka skórzana od wewnętrznej strony paska posiada logo wraz z koroną w okręgu, która jest znakiem zastrzeżonym. Dodatkowo na naszych metalowych bazach zamieszczamy grawer nazwy Bianca Cavatti.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl