• KWIAT JESIENI

  35,00 zł Dostępny

  KWIAT JESIENI

  Dodaj Wyświetl
 • KWIAT LATA

  35,00 zł Dostępny

  KWIAT LATA

  Dodaj Wyświetl
 • CZARNA PERŁA

  55,00 zł Dostępny

  CZARNA PERŁA

  Dodaj Wyświetl
 • Bianca

  Cavatti

  VIP program

 • RADOŚĆ

  40,00 zł Dostępny

  RADOŚĆ

  Dodaj Wyświetl
 • ZŁOTY ELEGANCE

  58,00 zł Dostępny

  ZŁOTY ELEGANCE

  Prostota i elegancja to atrybut prawdziwej klasy. Zgodnie z taką myślą zaprojektowano ten chunks.Ręcznie osadzone kryształki w pozłacanej oprawie nadają subtelnej wytworności. Kryształki muśnięte światłem przykuwają uwagę każdego.Ten chunks może stanowić idealny prezent. Uwaga: w rzeczywistym wyglądzie biżuteria zdecydowanie zyskuje na pięknie i uroku.

  Dodaj Wyświetl
 • ZŁOTY BLASK

  58,00 zł Dostępny

  ZŁOTY BLASK

  Niezwykle ekskluzywny chunks, zdobiony ręcznie osadzonymi kryształkami. Pozłacana oprawa w połączeniu z blaskiem kryształków nadaje wytworności. Z pewnością przykuje uwagę każdego. Idealny również na prezent. Uwaga: w rzeczywistym wyglądzie biżuteria zyskuje na pięknie i uroku.

  Dodaj Wyświetl
 • ZŁOTO ORIENTU

  40,00 zł Dostępny

  ZŁOTO ORIENTU

  Chunks zaprojektowany zgodnie z myslą minimalizmu. Prosty i subtelny a zarazem wytworny. Całość efektownie pozłacana. Zjawiskowo komponuje się z chunksami o bogatszej formie gdyż równoważy całość zestawu. Polecany również dla pierścionka i naszyjnika. Uwaga: w rzeczywistym wyglądzie biżuteria zdecydowanie zyskuje na pięknie i uroku.

  Dodaj Wyświetl
 • VITA L'AMORE

  55,00 zł Dostępny

  VITA L'AMORE

  Piękny, subtelny i niezwykle kobiecy chunks. W samym środku osadzony subtelnie błyszczący kryształek. Całość pozłacana i zjawiskowa. Ekskluzywnie komponuje się w każdym rodzaju biżuterii Bianca Cavatti - w naszyjniku, bransoletkach, pierścionu. Uwaga: w rzeczywistym wyglądzie bizuteria zdecydowanie zyskuje na uroku i pięknie.

  Dodaj Wyświetl
 • WENUS

  50,00 zł Dostępny

  WENUS

  Ten chunks zaprojektowany z myślą o kobietach, które cenią sobie subtelność i kobiecość.Wenus to planeta przyjemności, symbolizuje nasze upodobania, miłości,to jak kochamy, co kochamy, co jest dla nas przyjemne. Kobiecość i delikatną stronę naszej natury. U kobiet również oznacza ich gusta, a u mężczyzn ideał kobiety.UWAGA: w rzeczywistym wyglądzie...

  Dodaj Wyświetl
 • SUN

  45,00 zł Dostępny

  SUN

  Chunks zaprojektowany w oparciu o symbolike starosłowiańską i oznacza SŁOŃCE, czyli wzmacnia energię i ma pozytywne działanie na otoczenie.Jest pewnego rodzaju tarczą ochronną. W środku pięknie oszlifowany kryształek, który muśnięty światłem błyszczy.Cały chunks jest pozłacany i polerowany na wysoki połysk, tego nie oddaje zdjęcie.Uwaga: w rzeczywistym...

  Dodaj Wyświetl
 • DRZEWO ŻYCIA

  40,00 zł Dostępny

  DRZEWO ŻYCIA

   Chunks zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami - łączenia złota i srebra. Korona drzewa zdobiona pięknie błyszczącymi, maleńkimi cyrkoniami. Symbol DRZEWA od wieków jest pozytywnie kojarzony i towarzyszy człowiekowi w jego rozwoju.Ten chunks oprócz bransoletek pieknie komponuje się w naszyjnikach. Uwaga: w rzeczywistym wyglądzie biżuteria zyskuje...

  Dodaj Wyświetl
 • BELLA FIORE

  50,00 zł Dostępny

  BELLA FIORE

  Bella Fiore to Kwiat kobiecości - w całości pozłacany i zdobiony czarnymi , pięknie szlifowanymi cyrkoniami. W rzeczywistości wygląda niezwykle wytwornie. Cyrkonie muśnięte światłem oddają piękny , subtelny błysk. Uwaga: Fotografia nie oddaje prawdziwego uroku, w rzeczywistości biżuteria  zdecydowanie zyskuje na pięknie.

  Dodaj Wyświetl
 • CZARNY SPINEL

  55,00 zł Dostępny

  CZARNY SPINEL

  Czarny Spinel to niezwykle urolkiwy kamień z głębią w kolorze czerwonego wina. W pozłacanej oprawie zyskuje elegancji.To kamien któremu przypisuje się duże właściwości lecznicze.Polecany osobom, które potrzebuja wzmocnić pewnośc siebie i asertywność. Posiada właściwośći wzmacniające aktywność seksualną swojego posiadacza.Uwaga: w rzeczywistym wyglądzie...

  Dodaj Wyświetl
 • SPLOT

  40,00 zł Dostępny

  SPLOT

  Trzy spirale to układ triskiela - symbol czasu i nieskończoności. Trzy jednakowe sploty w symetrycznej równowadze, symbolizujące trzy żywioły, oznaczają harmonię w naturze, spokój, ochronę i energię życia.

  Dodaj Wyświetl
 • ENERGIA

  30,00 zł Dostępny

  ENERGIA

  To energetyczny Chunks symbolizujący siłę Słonca i dobrą energię.

  Dodaj Wyświetl